Telefoonlijst

Sporthallen:
Luijten Verwarming Turncentrumturnhal@kdo-lekkerkerk.nl
't Schateiland0180 - 66 38 15
Lorentzweg0180 - 44 69 96
De Bakwetering0180 - 66 19 89
Bestuur:
Voorzitter, Gert Jan Lammenssecretariaat@kdo-lekkerkerk.nl
Algemeen bestuurslid, Matthijs van Gorselsecretariaat@kdo-lekkerkerk.nl
Secretaris, Antoinette van der Torrensecretariaat@kdo-lekkerkerk.nl
Penningmeester, Netty Hendriks0180 - 66 46 36
penningmeester@kdo-lekkerkerk.nl
Ledenadministratie:
Wendy van Krimpenledenadministratie@kdo-lekkerkerk.nl
Technische Commissie Turnen (TCT):
commissietct@kdo-lekkerkerk.nl
Marianca den Ouden0180 - 66 09 42
Simona Kopecka
Denise Ponsen
Commissie Bewegen Op Muziek (BOM):
commissiebom@kdo-lekkerkerk.nl
Carla van den Berg0180 - 66 41 54
Nanny de Jong0180 - 66 29 51
Henny Huizer06 - 20 23 80 32
Wendy van Krimpen0180 - 66 26 21
Angelique Pottuit0180 - 66 41 38
Maartje Slingerland0180 - 52 37 43
Commissie Huisvesting, Evenementen en Inrichting (HEI):
commissiehei@kdo-lekkerkerk.nl
Nils Gelderblom06 - 81 45 41 07
Peter Slingerland0180 - 66 40 98
Eric de Jong06 - 48 54 17 69
Victor Noorder
Commissie Communicatie en Sponsoring (CCS):
commissieccs@kdo-lekkerkerk.nl
Henri van Woerkom06 - 51 86 20 24
Lisanne Slingerland06 - 50 49 28 92
Esther van Woerkom06 - 42 67 66 83
Romy Praet06 - 16 49 09 49
Vertegenwoordiging TC Jazz Rayon Lek & IJssel:
Rinelle Terlouw0180 - 51 35 53