Telefoonlijst

Sporthallen:
Luijten Verwarming Turncentrumturnhal@kdo-lekkerkerk.nl
't Schateiland0180 - 66 38 15
Lorentzweg0180 - 44 69 96
De Bakwetering0180 - 66 19 89
Bestuur:
Voorzitter, Gert Jan Lammensvoorzitter@kdo-lekkerkerk.nl
Algemeen bestuurslid, Matthijs van Gorselsecretariaat@kdo-lekkerkerk.nl
Secretaris, Antoinette van der Torrensecretariaat@kdo-lekkerkerk.nl
Penningmeester, Richard van Erkpenningmeester@kdo-lekkerkerk.nl
Ledenadministratie:
Wendy van Krimpenledenadministratie@kdo-lekkerkerk.nl
Technische Commissie Turnen (TCT):commissietct@kdo-lekkerkerk.nl
Marleen Vermeij
Simona Kopecka
Denise Ponsen
Commissie Bewegen Op Muziek (BOM):commissiebom@kdo-lekkerkerk.nl
Henny Huizer06 - 20 23 80 32
Wendy van Krimpen06 - 47 59 28 23
Angelique Pottuit06 - 28 87 59 27
Marieke Korpershoek06 - 10 12 12 25
Leonie Valk 06 - 23 45 56 84
Chantal v.d. Meer 06 - 47 32 59 19
Commissie Huisvesting, Evenementen en Inrichting (HEI):commissiehei@kdo-lekkerkerk.nl
Nils Gelderblom06 - 81 45 41 07
Victor Noorder
Commissie Communicatie en Sponsoring (CCS):commissieccs@kdo-lekkerkerk.nl
Henri van Woerkom06 - 51 86 20 24
Lisanne Slingerland06 - 50 49 28 92
Esther van Woerkom06 - 42 67 66 83
Wendy van Krimpen06 - 47 59 28 23
Vertegenwoordiging TC Jazz Rayon Lek & IJssel:
Denise van Zoest